8054 Akvareller
2 st. E Hillberg, Mariefred, signerade, 18x25
Såld: 100 kr
Såldes den 9 april 2012 -
1344 Akvareller
Såld: 2.400 kr
Såldes den 14 december 2009 -
5388 Akvareller
Såld: 1.400 kr
Såldes den 30 juni 2008
Föremål som liknar akvareller E Hillberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla